top of page

Przeciwieństwa się przyciągają, a my lubimy rozkładać rzeczywistość na czynniki pierwsze, szczególnie jeśli dotyczy to sztuki i nauki. Dlatego zderzając teorie naukowe z praktycznym zastosowaniem ich w sztuce upiększania ciała, stworzyłyśmy coś wyjątkowego, opracowałyśmy technikę bezpiecznej pracy z tkanką-  SCARINK. 
 
Stałyśmy się tym samym kreatorkami holistycznego podejścia do pracy z tkanką, kamuflażem , a także mikropigmentacją medyczną. Dzięki technice Amazink areola i SCARINK , nazwiska nasze rozpoznawalne są na całym świecie , co pozwala nam gościć w naszej placówce nie tylko studentów polskich , ale jak i również z najdalszych zakątków świata : Usa, Peru , Kazachstan , Turcja, Wietnam.
 
Prowadzimy międzynarodowe szkolenia w j. angielskim , rosyjskim i polskim. 
 
Działamy na styku medycyny, sztuki i nauki – dziedzin, które od lat fascynują nas najbardziej.

Nazywamy się Sylwia Nawrot i Sylwia Dobrowolska i chcemy zaprosić Cię do niezwykłego świata AMAZINK SCARINK.

dobrowolska nawrot - Scarink Amazink Poznań .png
O nas: O nas
dr Sylwia nawrot Poznań _edited.jpg

 SYLWIA NAWROT 

Naukowy pierwiastek Amazink Areola, specjalistka w mikropigmentacji medycznej i microneedlingu.

Doktor kosmetologii na Poznańskim Uniwersytecie Medycznym, wykładowca, wizażystka. 

„Jestem dr n.farm. z dziedziny kosmetologii, od 15 lat nauczycielem akademickim Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Edukacja to moja pasja, do tego makijaż.

Stworzyłam wiele programów edukacyjnych m.in. specjalizacji z wizażu i stylizacji , kosmetologii oraz makijażu kamuflującego.

Jestem Autorem wielu publikacji i książek z branży kosmetologicznej i dermatologicznej oraz pierwszej naukowej publikacji nt. zastosowania makijażu w medycynie.

Sylvia dobrowolska _edited.jpg
O nas: O nas

SYLWIA DOBROWOLSKA 

Artystyczna dusza zespołu Amazink Areola.

Specjalista mikropigmentacji medycznej i makijażu permanentnego, microbladingu, trychopigmentacji, usuwania tatuaży oraz microneedlingu.

Ukończyłam wydział matematyczno-fizyczny na Uniwersytecie Szczecińskim, ale od zawsze kocham sztukę i malarstwo.

Z zamiłowania do sztuki , kosmetologii , tatuażu oraz w wyniku doświadczeń zdobytych w Japonii podjęłam próbę stworzenia najnowszej techniki pigmentacji brodawki piersiowej na podstawie , której powstała technika Amazink areola i safe camouflage system – Scarink oraz terapia blizn ScarINK concept.”

bottom of page