top of page
Aparatura zabiegowa : FAQ

APARATURA ZABIEGOWA

Do zabiegu mikronakłuwania używa się aparaturę z wymiennymi jednorazowymi igłami.

Choć wydawałoby się że chodzi tylko o nakłucie, to okazuje się że efektywność zabiegu zależy w dużej mierze od użytej aparatury zabiegowej, skoku igły i prędkości nakłuć  oraz przedłużenia rękojeści, czyli bezpośredniego narzędzia stymulacji – IGŁY- jej szlifu i stali z której jest wykonana. 

 

Moduły igłowe powinny być jednorazowe i sterylnie zapakowane, z oznaczeniami sterylizacji, wykonane ze stali klasy medycznej i zamknięte w kartridżu z plastiku medycznego.

Specjalnie do procedury Scarink została zaprojektowana aparatura o nazwie Amazink Puro.

Aparaturę Puro można wykorzystać także do makijażu permanentnego ,pigmentacji brwi ,ust oraz pigmentacji medycznej (m.in.  kamuflaż , pigmentacja kompleku  brodawka- otoczka). 

Dzięki grupie polskich inżynierów, technologów oraz praktyków  udało się  również uzyskać optymalną geometrię igły w celu zminimalizowania kątów natarcia oraz siły związanej z pokonaniem bariery skórno-naskórkowej przez igłę.

 

Dzięki czemu mikronakłucie może być bardzo precyzyjne, niebolesne, a proces gojenia skóry szybkie i bez powikłań. Dopełnieniem koncepcji użycia stosownej igły jest:  odpowiednia częstotliwość nakłuć , którą zapewnia jednostka zasilająca (maszyna) oraz skok igły w rękojeści.

Skok igły gwarantuje nam że mikronakłucie będzie wykonane szybko i z odpowiednia siłą uderzenia, jednocześnie igła w skórze będzie krótko, co pozwala uniknąć nadmiernego stanu zapalnego i obrzęku.

URZĄDZENIE AMAZINK PURO TO INNOWACYJNA APARATURA DO PRACY Z DEFEKTAMI SKÓRY , A TAKŻE DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO. 


APARATURA AMAZINK PURO POSIADA CZTERY PROGRAMY, DEDYKOWANE  DO PRACY Z DEFEKTAMI SKÓRY ORAZ MOŻLIWOŚCI REGULACJI PRĘDKOŚCI DLA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO.

 

igła_edited.jpg

AMAZINK
PURO

POŁĄCZENIE  ART& SCIENCE, PRAKTYKI I NAUKI, DOŚWIADCZENIA I ZAAWANSOWANYCH TECHNICZNYCH ROZWIĄZAŃ 

1.png
2.png
Kopia 3 Photos Minimalist Instagram Story (Strona internetowa firmy).png
bottom of page